fbpx
Kurs online – Mindfulness – Jak praktykować uważność?

Czas trwania:

Cele:

Podczas kursu zrozumiesz pojęcia i techniki związane z uważnością, nauczysz się, jak dalej rozwijać skupienie i samoświadomość oraz jak stosować praktyki uważności w różnych sytuacjach.

Przejdź do platformy >>>

Mamy dla Was bezpłatny kurs online “Odkrywanie Uważności – Mindfulness”.

Załóż konto, skorzystaj, podaj dalej – Przejdź do platformy >>>

***

Uważność jest powszechna w środowisku akademickim, biznesie, sporcie, wojsku i nie tylko. Tysiące szkół na całym świecie wprowadza uważność do sal lekcyjnych (na przykład Mindful Schools i Psychology Today). Ogromna i rosnąca liczba firm, w tym IBM, Spotify, Google, Goldman Sachs, Ford, L’Oréal i inni, wprowadzają mindfulness do  swoich organizacji. Niektóre z najlepszych drużyn sportowych na świecie i wielu sportowców używa uważności, na przykład:

  • Drużyny sportowe: LA Lakers w National Basketball Association (NBA), Seattle Seahawks w National Football League (NFL) oraz kobieca drużyna piłkarska USA
  • Sportowcy: Lebron James, Novak Djokovic, Derek Jeter, Misty May Treanor i Kerri Walsh

Często mówi się, że wyniki w sporcie zależą w 90 procentach od psychiki i w 10 procentach od sprawności fizycznej. W większości przypadków to właśnie zdolności psychiczne są czynnikiem wyróżniającym tych najlepszych sportowców.

Ponadto, czy wiesz, że Brytyjska Królewska Marynarka Wojenna, Siły Obronne Nowej Zelandii i Siły Specjalne USA wykorzystują trening uważności do wspierania swojego personelu?

Skip to content