Skip to content
Nasz wpływ
Jaki mamy wpływ na:
Uczennice i uczniów
Skupiamy się na tym, żeby uczniowie wierzyli w siebie i swoje możliwości, kształcili się zgodnie ze swoją pasją i potencjałem. Chcemy, aby byli pozytywnym wzorem do naśladowania w swojej społeczności, wykazywali się poczuciem odpowiedzialności za siebie, za innych i za przyszłość. Aby wytrwale i świadomie rozwijali umiejętności, myśleli krytycznie i niezależnie, wyrażali siebie, byli szczęśliwi i spełnieni.
Eduliderki i eduliderów
Budujemy postawy liderskie, wiarę w siebie i uczniów, kreujemy atmosferę wzajemnego zrozumienia i aktywizujemy do szukania nowoczesnych rozwiązań w środowisku szkolnym i lokalnym. Przygotowujemy ich do pracy w klasie i szkole oraz do rozwijania u uczniów kompetencji: samoświadomości, wiary w siebie, poczucia sprawczości, współpracy.
System
Nasi Absolwenci pracują w szkole, przygotowują nauczycieli do pracy z uczniami, prowadzą szkoły i instytucje, które sprzyjają innowacyjności i rozwojowi kompetencji uczniów. Wkraczają do polityki i sektora publicznego, są innowatorami społecznymi, zmieniają postrzeganie zawodu nauczyciela, przygotowują kampanie promujące zawód nauczyciela, a także kontynuują karierę w pediatrycznych systemach zdrowia psychicznego.
Regularnie sprawdzamy, jaki wpływ na uczniów mają uczestnicy Programu Rozwoju EduLiderstwa. Pozwala to zrozumieć, w jakim stopniu wspierają oni rozwój ich kompetencji - dzięki temu mamy pewność, że nasza praca pozytywnie wpływa na rozwój potencjału każdego dziecka.
3 sposoby mierzenia wpływu
Wykorzystujemy te dane do refleksji nad naszą codzienną pracą. To pomaga doskonalić programy i odpowiadać na potrzeby uczniów, na rzecz których działamy.
Jak pracujemy z danymi?
01
Uczestnicy programu analizują wpływ swoich działań na rozwój kompetencji uczniów i wprowadzają zmiany, aby lepiej odpowiadać na ich potrzeby.
02
Tutorzy wykorzystują dane, aby wspierać uczestników programu w ich autorefleksji. Dzięki danym udzielają trafnych wskazówek, jak lepiej wspierać uczniów w rozwoju ich potencjału i kompetencji.
03
Teach for Poland wykorzystuje te dane do całościowej refleksji nad skutecznością całego programu w tym: szkoleń, warsztatów, wsparcia tutorów.
Poznaj nasz raport:
“Mogę wszystko. Co na to współcześni uczniowie?”
Zmierzenie rozwoju uczniowskich kompetencji związanych z poczuciem możliwości - nastawieniem, że wszystko jest możliwe, w tym m.in. poczucia sprawczości, odpowiedzialności, wytrwałości, elastyczności, wiary w siebie, rozwiązywaniu problemów i wprowadzaniu zmian
Działamy w całej Polsce!
  • Program Rozwoju EduLiderstwa
  • Program "Rozmowy bez oceny"
  • Program "W swoim języku"
W ramach naszych projektów ponad 20 000 dzieci uzyskało wsparcie.